28 Листопада, 2019 р., 14:34
26.11.2019 р. в  адміністративному приміщенні Меджибізької селищної ради (с.Требухівці вул.Довжанська, 21а) відбулась вісімдесята сесія сьомого скликання Меджибізької селищної ради з таким порядком денним:
21 Листопада, 2019 р., 15:20
19 листопада за участі заступника голови обласної ради Валерія Лескова та т.в.о. голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося урочисте вручення 20 легкових автомобілів Renault DUSTER dCi 110 4WD для сільських амбулаторій Хмельниччини, які повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров'я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.
14 Листопада, 2019 р., 14:17
В середу 13 листопада на базі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся командний шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти  Меджибізької об’єднаної територіальної громади. Шахові дружини складалися з двох хлопців  та однієї дівчини . Команди  представляли  такі  населені пункти: смт. Меджибіж , с. Голосків, Лисогірка, Митківці, Ставниця, Требухівці. За коловою системою кожен із учасників провів по п’ять партій. В підсумковий залік зараховувались всі бали  зароблені командою, тому  кожен  учасник старався отримати  найбільше перемог. За окремими показниками визначався найкращий результат,  здобутий серед хлопців  та серед дівчат.
11 Листопада, 2019 р., 15:25
В Україні зросла захворюваність на дифтерію, вже зафіксували 22 випадки дифтерії від початку 2019року. У нас є ризик розвитку дифтерії, оскільки рівень охоплення вакцинацією, як серед дітей, так і серед дорослих є недостатнім.
07 Листопада, 2019 р., 16:46
«На виконання Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області забезпечується наповнення Державного земельного кадастру та внесення (перенесення) відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.
19 Вересня, 2019 р., 17:02
15 вересня в селі Головчинці відбувся фестиваль української пісні «Об’єднала любов нас до пісні». Наша українська пісня звучить на заході і сході. Це означає що всіх болить душа за долю України, що ми живемо недарма,  що кожна пісня, як одна зернина проростає в душі нашого народу, з любов’ю до рідного краю, до рідної землі. З нагоди свята з вітальними словами виступили голова Меджибізької селищної ради Демків Михайло Анатолійович та староста села Головчинці Шуляк Петро Петрович.
13 Вересня, 2019 р., 15:08
Шановні краяни !
30 Серпня, 2019 р., 14:24
29 серпня згідно з указом президента України №621/2019 в Україні відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність кра їни. Зцієї нагоди у Меджибожі відбулося покладання до пам'ятного знаку Героям АТО.
28 Серпня, 2019 р., 14:58
28.08.2019 в приміщенні Меджибізької селищної ради (с.Требухівці вул.Довжанська 21а) відбулось засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради.