05 Жовтня, 2023 р., 10:04
13 жовтня 2023 року,з 12.00-13.30, в приміщенні ЦНАП, за адресою: с.Требухівці вул Довжанська 21а, буде проводити особистий прийом громадян Перший заступник начальника обласної військової адміністрації - Сергій ТЮРІН.
04 Жовтня, 2023 р., 09:06
Починаючи з 7 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєкта підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, відповідно до пункту 12 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки», за посиланням: http://e.dsns.gov.ua.
03 Жовтня, 2023 р., 10:53
За публічного обвинувачення Летичівської окружної прокуратури  Летичівським районним судом визнано винним в крадіжці, вчиненій повторно, (ч.2  ст.185 КК України) жителя  смт Меджибіж.
01 Жовтня, 2023 р., 15:50
Світ змінюється. У минуле відходять старі дати і звички, ми повертаємося до наших витоків та створюємо нові традиції.
01 Жовтня, 2023 р., 15:45
ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ!