06 Вересня, 2023 р., 16:34
В Меджибізькому ліцеї облаштували укриття для початкової ланки - для організації очної форми навчання закладу, також були виконані бетонні роботи, утеплено підлогу в одному з укриттів старшої школи.
06 Вересня, 2023 р., 16:34
06 Вересня, 2023 р., 14:04
УВАГА
04 Вересня, 2023 р., 11:54
Меджибізькою селищною радою було розроблено «Програму надання одноразової матеріальної допомоги за пошкоджене майно внаслідок ракетних обстрілів, диверсій тощо, спричинених військовою агресією Російської Федерації на 2023 рік».
01 Вересня, 2023 р., 11:45
Особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Сьогодні пролунав перший дзвоник у семи навчальних закладах Меджибізької територіальної громади.
31 Серпня, 2023 р., 14:45
У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).