31 Серпня, 2023 р., 14:45
У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).
28 Серпня, 2023 р., 16:26
Меджибізька селищна рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ДДП «Детальний план території земельної ділянки для розміщення індустріального парку за межами населених пунктів Меджибізької селищної територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області», відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".
25 Серпня, 2023 р., 18:27
Відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
25 Серпня, 2023 р., 16:00