05 Квітня, 2023 р., 08:20
 04 березня 2023 року в адмінприміщенні с. Требухівці відбулася 40 чергова сесія Меджибізької селищної ради.
30 Березня, 2023 р., 17:18
Летичівською окружною прокуратурою встановлено, що на території Меджибізької територіальної громади в одному із соціально-медичних закладів померли діти, які не мали спадкоємців ні за заповітом, ні за законом та за життя на банківських рахунках мали грошові кошти соціальної допомоги на суму майже 100 000 гривень.
30 Березня, 2023 р., 17:07
Летичівська окружна прокуратура звернулися із позовною заявою до суду про визнання недійсною додаткової угоди до договору про закупівлю Меджибізькою селищною радою електроенергії.
30 Березня, 2023 р., 17:04
До Летичівського районного суду окружною прокуратурою скеровано обвинувальний акт за ч.1 ст.369 КК України.  Зі змісту обвинувального акту вбачається, що 59-ти річний житель  м. Вінниця будучи на підпитку, рухаючись автострадою М-30 був зупинений працівниками поліції на посту «Бохни». На виконання свої обов’язків поліцейські встановили наявність алкоголю у крові водія та склали адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП, а обвинувачений в свою чергу надав поліцейським неправомірну вигоду в розмірі 1500 грн. з метою уникнення відповідальності.
27 Березня, 2023 р., 15:12
  В рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля", з метою поліпшення навколишнього природного середовища, забезпечення утримання підвідомчої території в належному санітарно-естетичному стані, збереження, утримання об'єктів загального користування, створення умов сприятливих для життєдіяльності населення,
27 Березня, 2023 р., 15:09
22-23 березня в селі Русанівці відбувся