29 Травня, 2023 р., 14:40
Вже другий день поспіль у нашій громаді проходить ІІІ методичний семінар пілотування моделей 10 регіональних відділень Всеукраїнської Асоціації ОТГ за підтримки Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International), темою якого є «Партнерство та стратегії на регіональному рівні».
29 Травня, 2023 р., 14:39
У нашій громаді розпочинається капітальний ремонт приміщення Меджибізького центру надання соціальних послуг для осіб, що постраждали від домашнього насильства.
29 Травня, 2023 р., 14:36
24 травня 2023 року в адмінприміщенні с. Требухівці відбувся тренінг, організований БО БФ "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" для підтримки діяльності Рад ВПО, на тему "Гендерна рівність при роботі Ради ВПО".
29 Травня, 2023 р., 14:30
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – важлива складова щодо формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості та готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.
22 Травня, 2023 р., 16:40
19 Травня, 2023 р., 08:26
Українська вишиванка – не просто одяг, це символ любові, родини, вірності, Батьківщини, благополуччя та процвітання, а найголовніше – української Перемоги!