19 Березня, 2023 р., 11:42
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА!
17 Березня, 2023 р., 15:46
Шановні керівники установ, організацій, підприємств, приватні підприємці, жителі Меджибізької територіальної громади! Меджибізька селищна рада, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою на території Меджибізької селищної ради, рішення виконавчого комітету Меджибізької селищної ради від 15.03.2023 року №4/2023 «Про проведення санітарної очистки та благоустрою території Меджибізької селищної територіальної громади» в рамках проведення місячника по благоустрою території Меджибізької громади, рекомендує провести впорядкування територій, прилеглих до ваших підприємств, установ, організацій, приватних об’єктів бізнесу, житлових будинків в термін з 20 березня по 01 травня 2023 року з виконанням комплексу заходів, спрямованих на покращення санітарного стану об’єктів благоустрою та для комфортного проживання жителів громади.
16 Березня, 2023 р., 15:42
     До прибирання долучилося близько 25 мешканців громади. Щоб прибрати, посортувати та вивезти сміття з території кладовища було докладнено чимало зусиль.     Завдяки дружній та плідній праці працівників КП "Добробут" та небайдужих жителів, кладовище стало набагато чистішим.     Керівництво громади висловлює щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходу з прибирання кладовища: Махлай Людмилі Миколаївній, Білоус Олесі Дмитрівній, Баллі Олені Анатоліївній, Білоус Олені Олексіївній, Петрову Юрію Генадійовичу, Коломієць Раїсі Миколаївній, Ільчук Григорію Григоровичу, Слісаренко Дмитру Андрійовичу, Коломієць Миколі Васильовичу, Мотіновій Зінаїді Борисівній, Андрикевич Валентині Павлівній , Пожарській Ніні Павлівній, Самолюк Любові Степанівній, Воробієвській Тамарі Василівній, Лук’янчуку Сергію Олеговичу, Божок Тетяні Іванівній, Гончар Сніжані Валеріївній, Петрушенко Віктору Павловичу, Гонті Юрію Павловичу, Кірічковій Віті Анатоліївній, Леськову Петру Васильовичу, Свистуну Василю Степановичу, Коломійцю  Івану Леонтійовичу,  усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для покращення стану території кладовища.
16 Березня, 2023 р., 12:03
Вироком Летичівського районного суду жителя Меджибіжчини визнано винуватим у вчиненні злочину за ч.4 ст.296 КК України, за фактом вчинення хуліганських дій.      Як вбачається з рішення суду, 66-   річний чоловік взяв з собою сокиру та  йдучи по одній з вилиць, неподалік  свого домогосподарства в   смт Меджибіж  Меджибізької ТГ,   помітив автомобіль та з хуліганських   мотивів наніс два удари по лобовому   склі транспортного засобу розбивши   його.
16 Березня, 2023 р., 11:51
Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території територіальної громади, створення ефективного контролю за станом здоров’я тварин, ранньої діагностики, лікування та профілактики інфекційних, внутрішніх  незаразних, акушерських, гінекологічних і хірургічних захворювань тварин, з метою якісної організації протиепізоотичних заходів та уникнення в подальшому скарг від власників тварин з 15 березня 2023 року в усіх категоріях господарств (особистих селянських, фермерських та інших) спеціалістами Летичівської дільничної лікарні ветеринарної медицини Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини буде проводитись комплекс обов’язкових протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних заходів та заходів щодо недопущення розповсюдження гостроінфекційних захворювань тварин.
16 Березня, 2023 р., 11:14

16 Березня, 2023 р., 09:38
  Одним із головних завдань керівництва   Меджибізької територіальної громади є безпека   громадян. У наш надскладний час варто знати дії   під час повітряної тривоги, основи із тактичної   медицини та навіть правила безпеки при             поводженні з вогнепальною зброєю.
15 Березня, 2023 р., 16:36
«Хмельницькгаз» доставляє газ, а постачальник – газ продає Тож кому сплачувати за доставку, а кому за газ? АТ «Хмельницькгаз» – ваша газорозподільна компанія, яка  здійснює розподіл (доставку, транспортування) газу. Тому сплачувати за доставку газу необхідно, як і раніше, АТ “Хмельницькгаз” за особовим рахунком, який у всіх споживачів Хмельницької області починається на 1400XXXXXX та складається з 10 цифр А також передавати показання лічильника - АТ “Хмельницькгаз” з 1 по 5 число місяця. Увага! За спожитий газ - сплачувати постачальнику Нафтогаз України за особовим рахунком, який складається  з  9 цифр!