26 Травня, 2018 р., 10:46
Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради вітає всіх випускників, вчителів, школярів, батьків із Днем останнього дзвоника!
23 Травня, 2018 р., 14:19
22 травня 2018 року працівники Меджибізької публічної бібліотеки їздили з робочим візитом до Шрубківської сільської бібліотеки.
23 Травня, 2018 р., 13:27
22 травня український народ здавна називає “Днем літнього Миколи”. У Меджибожі, серед віруючих православного обряду, це свято щороку відзначається з особливою пишністю. В містечку знаходяться одразу два Святомиколаївських храми, і їх прихожани святкують храмові празники в знак пам'яті перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця Архиєпископа Мирлікійського.
23 Травня, 2018 р., 08:30
На 22 травня декілька знаменних дат припало, як для мешканців нашої громади, так і для працівників відділу Центр надання адміністративних послуг Меджибізької селищної ради. В цей день згідно православним традиціям відзначається свято: святого святителя Миколая Чудотворця.
21 Травня, 2018 р., 16:10
Жителі Меджибожа та КП "Добробут" активно працюють над проведенням води по вулицях та до будинків.
21 Травня, 2018 р., 14:03
Виконуючи план основних заходів, щодо підготовки та відзначення Дня Європи (19 травня), в Меджибізькій громаді були проведені виховні години та бесіди в школах, та організовані фотовиставки в бібліотеках і читацьких залах громади, а також урочисто вивішено прапор ЄС виконавчим комітетом Меджибізької селищної ради.
21 Травня, 2018 р., 10:45
    18 травня 2018 року в сільському клубі села Требухівці відбувся схід села. Участь в ньому взяли жителі села, а також селищний голова М.А. Демків, секретар селищної ради Бацевич В.Б., заступник селищного голови Карбовська Ю. Б., староста села Гонта А.А. та керівники відділів і підрозділів об’єднаної територіальної громади які розташовані в селі.
18 Травня, 2018 р., 10:52
17 травня 2018 р. на базі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступеня відбувся І етап проведення змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), яка є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного вихованння учнівської молоді.
18 Травня, 2018 р., 10:37
17 травня 2018 року на сцені Парку імені Геров АТО відбулася концертна програма до Дня української вишиванки.