14 Липня, 2021 р., 12:01
Виконуючи посередницькі функції на ринку праці, державна служба зайнятості застосовує різні форми співпраці з роботодавцями щодо сприяння в укомплектуванні вільних робочих місць. Серед них – організація та проведення мініярмарків вакансій.
09 Липня, 2021 р., 23:22
Цю тезу сьогодні підтвердив дружній робочий візит представників територіальної громади с.Агрономічне до селища Меджибіж. Метою такого візиту стала можливість обміну досвідом з нашою громадою, що має за плечима вже п’ять років успішного процвітання.
01 Липня, 2021 р., 16:14
Вдалося домогтися скасування обов’язкового переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня 2021 року, як це раніше було визначено.