18 Липня, 2023 р., 08:23
Сьомий рік поспіль Меджибізький центр надання соціальних послуг проводить серед молоді громади футбольні матчі на кубок «Меджибізька ТГ». Цьогоріч буде кубок з міні футболу «Меджибізька ТГ - 2023» для юнаків до 18 років. Грають команди: Меджибіж, Требухівці, Голосків та Ставниця. Запрошуємо усіх, хто готовий вболівати за свою команду, на футбольні матчі, які відбудуться 19 липня 2023 року о 10.00 год на штучному полі у смт. Меджибіж.
16 Липня, 2023 р., 16:04
💐З міжнародним Днем бухгалтера вітаємо всіх причетних до цього свята.
14 Липня, 2023 р., 16:58
Шукаємо для роботи патронатними вихователями сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.
14 Липня, 2023 р., 16:52
    Агресія підлітків - одне з найбільш типових проявів  підліткової кризи. Часто батьки  розгублюються, зіткнувшись з  підлітковою агресією, і всі їх спроби припинити агресивну поведінку тільки ще більше розпалюють дитину. Що робити, якщо ваша дитина почала вести себе агресивно?
12 Липня, 2023 р., 11:14
Відповідно до Указу Президента України від 26.06.2023 р. №353/2023 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Щодо результатів оперативних обстежень об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту та вирішення проблемних питань щодо укриття населення» у міській раді функціонує кол-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян.