19 Лютого, 2020 р., 13:45
Меджибізька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в виконавчому комітеті Меджибізької селищної ради:
16 Грудня, 2019 р., 16:51
01 Жовтня, 2019 р., 13:56
Меджибізька селищна рада оголошує про заміщення вакантної посади директора "КП Меджибіж-агрологістика", та головного бухгалтера КП "Меджибіж-агрологістика"
03 Червня, 2019 р., 09:12
Меджибізька селищна рада повідомляє про те, що на території селищної ради в адміністративних межах населеного пункту с. Митківці та с. Ярославка Меджибізької селищної ради Летичівського району Хмельницької області проводиться робота по виготовленню нормативно-грошової оцінки населених пунктів. Орієнтовна дата закінчення робіт 15.07.2019 року.
22 Травня, 2019 р., 14:31
03 Травня, 2019 р., 08:53
24 Січня, 2019 р., 14:24
 В понеділок 28 січня 2018 року о 16 годині відбудеться Схід жителів с.Требухівці в приміщенні сільського клубу (с.Требухівці вул.Першотравнева, 34)
23 Січня, 2019 р., 09:31
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.