28 Вересня, 2018 р., 09:09
27 вересня поточного року на базі відділу «Центр надання адміністративних послуг» Меджибізької селищної ради відбувся інформаційний візит щодо участі у Програмі «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг, фаза впровадження.
27 Вересня, 2018 р., 08:52
Нещодавно в рамках всесвітньої щорічної акції “Ми за мир!” усі школи Меджибізької ОТГ організовували флешмоби.
25 Вересня, 2018 р., 11:00
23 вересня 2018 р., неподалік села Олексіївка Старосинявського району Хмельницької області, відбулось триденне козацьке свято «Твоєї пресвятої волі вовіки буде слава золота» присвячене 370-й річниці Пилявецької битви.
19 Вересня, 2018 р., 16:07
Зовсім нещодавно, напередодні святкування Дня Незалежності України, у Меджибожі було змонтовано фотозону “Я люблю Меджибіж”, а вже зараз у кожного активного користувача соціальних мереж є фото на фоні милозвучного: “Я люблю Меджибіж”
19 Вересня, 2018 р., 09:34
При відділі центру надання адміністративних послуг Меджибізької селищної ради у відповідності до дії меморандуму відновився прийом громадян громади спеціалістами Летичівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Відтепер прийом здійснюють у перший і третій вівторок кожного місяця.
14 Вересня, 2018 р., 10:44
12 вересня 2018 року на базі Меджибізької публічної бібліотеки була проведена чергова нарада бібліотекарів Меджибізької ОТГ.
12 Вересня, 2018 р., 22:17
12 вересня 2018 року у приміщенні виставкового залу ДІКЗ "Межибіж" консультант зі стратегічного планування Андрій Вишняк в рамках проекту: "Впроваждення інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам", що реалізується за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" провів засідання робочої групи - перший етап стратегічного планування Меджибізької селищної ОТГ.
12 Вересня, 2018 р., 14:26
12 вересня 2018 року у відділі ЦНАП Меджибізької селищної ради відбувся особистий прийом громадян ОТГ заступником начальника у Летичівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області – Дудник Оленою Григорівною.
11 Вересня, 2018 р., 11:45
4 вересня в Хмельницькій області розпочалися відбіркові тури Всеукраїнського конкурсу талантів «Яскраві діти України». У Летичівському районі відбір відбувся 10 вересня.
07 Вересня, 2018 р., 11:10
Меджибізька ОТГ стала учасником Проекту «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам», який реалізовується за фінансової підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.