01 Вересня, 2018 р., 14:08
31 серпня 2018 р. в Меджибізькій селищній ОТГ відбувся освітянський форум “Нова українська школа - школа успіху”.
29 Серпня, 2018 р., 17:05
29 серпня 2018 р. в День пам’яті загиблих учасників АТО, старостою с.Требухівці Андрієм Анатолійовичем Гонтою та працівниками селищної ради, було вшановано пам’ять загиблого в АТО односельця Віталія Миколайовича Крижака.
27 Серпня, 2018 р., 14:35
24 серпня 2018 р. в Парку імені Героїв АТО відбулося святкування Дня Незалежності України.
23 Серпня, 2018 р., 14:06
23 серпня 2018 р. в Парку імені Героїв АТО Меджибожа, в присутності працівників відділів Меджибізької селищної ради та інших установ містечка було проведено церемонію урочистого підняття Державного Прапора України.
22 Серпня, 2018 р., 10:52
21 серпня 2018 р. працівники відділів виконавчого комітету Меджибізької селищної ОТГ прибрали територію Парку імені Героїв АТО.
22 Серпня, 2018 р., 10:08
Меджибізька селищна ОТГ розпочала роботи по реконструкції водопроводу в Головчинцях. Проблема із водопостачанням в селі існує вже декілька років, окремі вулиці були взагалі без водопостачання. Проект з реконструкції водогону передбачає усунення даної проблеми для жителів цього мальовничого населеного пункту.

30 Липня, 2018 р., 14:28
   Перед початком навчального року у батьків виникають турботи, пов’язані із підготовкою одягу, взуття шкільних приладь для дітей. Хочеться надати кілька порад, дотримання яких дозволить уникнути шкоди дитячому здоров’ю.
23 Липня, 2018 р., 14:59
17 липня 2018 р., з ініціативи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму, працівники Меджибізької селищної ради, бібліотек громади та Територіального центру соціального обслуговування відвідали Державний історико-культурний заповідник "Межибіж".
20 Липня, 2018 р., 14:12
В той час як Меджибізька селищна рада, на чолі з головою громади М.А. Демковим, старанно проводить роботи із благоустрою містечка, в ніч з 18 липня 2018 р. невідомі викрали одну скульптуру лева біля центрального фонтану. Напрошується багато запитань, серед яких: "Де ви його поставите?". Тому, просимо повернути скульпуру на місце. Майно у парку не може належати комусь одному, це - спільна власність громади. Все, що там - для людей.