13 Липня, 2018 р., 14:09
На виконання плану заходів Меджибізької селищної ради щодо відзначення 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі-України, Меджибізька публічна бібліотека підготувала виставку: "Духовна єдність народу".
12 Липня, 2018 р., 14:48
Божок Тетяна Іванівна на цьому тижні стала героїнею статті у "Сімейній газеті" та на сайті ye.ua. Детальніше у матеріалі журналістки видання Ірини Олійник:
10 Липня, 2018 р., 10:05
Ось і відбувся фінальний матч серед молоді до 35 років на кубок «Меджибізька СОТГ – 2018». У фіналі грали команди Меджибожа та Головчинець/Лисогірки.
09 Липня, 2018 р., 15:32
Нарешті, 6 липня відбулась чергова гра по футболу на кубок «Меджибізька СОТГ – 2018» серед юніорів. Через погодні умови ця гра переносилась двічі. Але бажання грати перемогло погоду.
27 Червня, 2018 р., 09:37
За підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України й Представництва Фонду Ганса Зайделя 20 червня 2018 року відбувся Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки».
27 Червня, 2018 р., 08:29
У рамках форуму старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки» 21 червня о 10.00 годині у Сатанівську громаду по обміну досвідом прибула делегація старост зі всієї України. Робоча зустріч розпочалася із ознайомленням з практиками та результатами роботи Іванковецького та Юринецького старостинського округу Сататівської ОТГ, де гостинно усіх зустріли місцеві жителі.
22 Червня, 2018 р., 09:18
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
21 Червня, 2018 р., 09:01
На перехресті всіх століть, А все ж не на відшибі, У сяйві променів стоїть, Прославлений Меджибіж.