29 Червня, 2023 р., 15:27
  Захисники та захисниці України (УБД) можуть отримати   безоплатно усі види правових послуг від системи   безоплатної правової допомоги — допомогу юриста та   адвоката, у тому числі представництво інтересів у судах.   Система безоплатної правової допомоги випустила збірку з  прикладами успішного вирішення питань захисників та     захисниць України.
28 Червня, 2023 р., 16:02
27 червня 2023 року в Агенції регіонального розвитку Хмельницької області відбулася зустріч з делегацією американських представників фонду Ukraine Relief Effort з питань покращення житлових умов для внутрішньо - переміщених осіб та допомогу сім’ям ВПО зі зміною тимчасового житла на постійне.
28 Червня, 2023 р., 10:42
 Кабінет Міністрів України затвердив  зміни до Порядку   здійснення заходів під час запровадження комендантської   години та встановлення спеціального режиму   світломаскування в окремих місцевостях, де введено   воєнний стан, затвердженого постановою КМУ від 8 липня   2020 р. № 573 «Питання запровадження та здійснення   деяких заходів правового режиму воєнного стану», (далі – Порядок).
27 Червня, 2023 р., 14:00
  Запрошуємо на тренінг, організований БО БФ "Стабілізейшен Суппорт   Сервісез" для підтримки діяльності Рад ВПО.   Зустріч відбудеться 30 червня 2023 року в адмінприміщенні с.     Требухівці (актова зала) о 14:00 год.   Проводитимуть зустріч спікери фонду.     Запрошуємо усіх представників ВПО та молодь!
27 Червня, 2023 р., 10:27