25 Листопада, 2022 р., 13:06
   Сьогодні,  селищний голова Олександр ТКАЧ, староста Требуховецького старостинського округу  Тетяна КАТРУК, діловод с. Требухівці Роза ОЛАГ та небайдужі громадяни  вшанували пам'ять Віталія КРИЖАКА (12 травня 1988 р- 26 листопада 2014р),  загинув під час виконання бойового завдання, біля блок-поста поблизу міста Райгородка Луганської області внаслідок обстрілу вантажного автомобіля, в якому їхали бійці, загинув старший солдат, наш земляк.
23 Листопада, 2022 р., 08:26
З метою підвищення рівня фахової підготовки особового складу та злагодженості підрозділів ЗСУ, будуть проводитись практичні заняття по вогневій підготовці з 23.11-24.11.2022 року о 11:00 - 15:00 год.
22 Листопада, 2022 р., 16:20
22 Листопада, 2022 р., 15:42
Меджибізька селищна рада висловлює щирі співчуття Світлані ГОРБАТЮК з приводу героїчної загибелі її сина, захисника України – Віталія ГОРБАТЮКА.
21 Листопада, 2022 р., 14:25
Шановні жителі села Западинці!