28 Лютого, 2023 р., 12:00
  В історії кожного народу, серед її   великих творців є поети, імена яких   оповиті невмирущою любов’ю і   славою. Таким поетом для   українського народу є Тарас   Шевченко.
22 Лютого, 2023 р., 17:03
21 лютого - Міжнародний день рідної мови.
16 Лютого, 2023 р., 13:00
 16 лютого в Україні відзначають День єднання.   Головна   мета цього дня — показати єдність   українського народу на   тлі військової загрози.   Взимку 2022 року росія почала без пояснень   стягувати свої   війська до українського кордону.   Українська влада   закликала громадян країни не   панікувати. Пізніше   президент Володимир   Зеленський оголосив 16 лютого Днем   єднання   України, щоб показати єдність українського   народу, згуртувати українців навколо національної   ідеї та   показати російським пропагандистам, що   українці — це   єдиний народ.  Українців об‘єднує культура, мова, традиції, праця,   волелюбність, а найбільше любов до  рідної землі.