20 Квітня, 2024 р., 18:32
Напередодні Дня довкілля в Меджибізькій громаді відбулася загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», в рамках якої випускники Меджибізького ліцею та Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів висадили дерева на подвірʼї своїх закладів.
31 Березня, 2024 р., 14:02
Зі щирим серцем вітаю християн, хто святкує Великдень за Григоріанським календарем, з Днем Світлого Христового Воскресіння!
22 Березня, 2024 р., 14:04
«Ми українці: честь і слава незламним!» – під таким гаслом 22 березня відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої Меджибізької селищної ради.
08 Березня, 2024 р., 11:42
З середини грудня 2023 року на території нашої громади запрацювала Громадська організація «Серця віддані дітям».
07 Березня, 2024 р., 09:06
Сьогодні ми стали тими самими факелами, які запалив колектив Голосківського ліцею.
27 Лютого, 2024 р., 17:00
Харчування є одним з найважливіших факторів, що визначає здоров’я дітей, сприяє профілактиці захворювань, підвищенню працездатності та успішності, фізичному і розумовому розвитку, створює умови для адаптації підростаючого покоління до навколишнього середовища. Правильно організоване харчування забезпечує організм всіма необхідними йому харчовими речовинами (білками, жирами, вуглеводами, вітамінами і мінеральними солями). Основним принципом харчування дошкільнят є максимальна різноманітність харчових раціонів, яке досягається шляхом використання достатнього асортименту продуктів і різних способів обробки.
27 Лютого, 2024 р., 15:47
27 лютого в Ставницькій філії І-ІІ ступенів Меджибізького ліцею відбулося урочисте відкриття першого класу безпеки у громаді.