13 Вересня, 2021 р., 16:57
   12 вересня 2021 року начальником служби у справах дітей Оленою Пасічник спільно із спеціалістом служби у справах дітей Інною Данилюк, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Оксаною Островською та поліцейським офіцером громади Сергієм Праворським проведено профілактичний рейд щодо відпочинку молоді у вечірній час на території Меджибізької територіальної громади.
09 Серпня, 2021 р., 16:55
Поняття  сім’я, яка опинилися в складних життєвих обставинах, або ж неблагополучна сім`я досить широке. Зазвичай до неблагополучних відносяться сім`ї, які повністю або частково втратили свої виховні можливості через ті чи інші причини. У результаті цього в таких сім`ях об’єктивно чи суб’єктивно складаються несприятливі умови для виховання дітей. Ці сім`ї характеризуються певними негативними проявами. Виявлення та облік неблагополучних сімей, а також, робота з ними є одним з головних завдань діяльності Служби у справах дітей.
21 Липня, 2021 р., 11:18
На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому службою у справах дітей Меджибізької селищної ради, в нашій громаді проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах та не в змозі подолати їх самостійно.
17 Травня, 2021 р., 10:58
13 травня 2021 року начальником служби у справах дітей Меджибізької селищної ради Оленою Пасічник спільно із завідувачем відділення соціальної роботи Меджибізького центру надання соціальних послуг Аліною Лисак було проведено виїзд у села Ставниця, Голосків з метою обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.