13 Січня, 2022 р., 10:44
Шановні жителі Меджибізької територіальної громади!
12 Січня, 2022 р., 16:45
Нагадуємо основні правила безпечної риболовлі у зимовий період Пам'ятайте! Жоден вилов не вартий втрати здоров'я чи життя...  Дотримуйтесь рекомендацій та проводьте дозвілля безпечно!
11 Січня, 2022 р., 11:47
Шановні жителі Меджибізької територіальної громади!
11 Січня, 2022 р., 11:41
 У 2021 році ринок праці Хмельниччини пожвавився. Роботодавці навчилися працювати в умовах карантинних обмежень, а громадяни почали активніше шукати роботу. Так, послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 63 тис. громадян, з яких 41,4 тис. мали статус безробітного.
11 Січня, 2022 р., 09:35
На свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохреща і святкується 19 січня, центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – купання в ополонці. З огляду на те, що купання у крижаній воді може бути небезпечним та мати негативні наслідки для людей, сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи закликає виважено підходити до цього обряду.
11 Січня, 2022 р., 09:09
Асоціація міст України інформує про новий проєкт з підтримки материнства, співорганізатором якого виступає партнер АМУ ГО «Лада» (Меморандум про співпрацю був підписаний у 2019 році).