23 Грудня, 2021 р., 13:46
Відповідно до ст. 35 Сімейного кодексу України, наречені мають право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Зміна прізвища тягне за собою ряд обов'язкових правових наслідків, і в першу чергу це стосується необхідності заміни паспортних документів після одруження. В першу чергу, оформлюється паспорт громадянина України у формі ID-картки, а вже на його підставі – новий закордонний паспорт.
23 Грудня, 2021 р., 09:49
Побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», наразі винні за спожите блакитне паливо 533 млн грн. Лише за останній місяць ця сума зросла на 76 млн, попри фіксовану ціну на енергоресурс.
20 Грудня, 2021 р., 14:29
За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.
20 Грудня, 2021 р., 14:21
Цьогоріч понад 5100 жителів області стали новими клієнтами «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».
20 Грудня, 2021 р., 14:13
З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися 58,6 тис. громадян. За 11 місяців 2021 року:
14 Грудня, 2021 р., 10:21
14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.