21 Листопада, 2021 р., 15:46
Шановні жителі Меджибізької територіальної громади
19 Листопада, 2021 р., 16:12
Наразі побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», винні за спожите блакитне паливо 457 млн грн. Торік борги складали 393 млн грн.
19 Листопада, 2021 р., 15:33
Упродовж десяти місяців 2021 року роботодавці подали до  Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України заяви-розрахунки на оплату 1 633 листки непрацездатності своїх працівників. Загальна кількість днів лікарняних, які підлягають оплаті за кошти Фонду, сягнула 16 353 днів, що на 7,5% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.
18 Листопада, 2021 р., 11:12
Хмельницька обласна служба зайнятості активно співпрацює з багатьма сільськогосподарськими підприємствами області щодо укомплектування вільних робочих місць, організації професійного навчання, тимчасової зайнятості. Серед них: ТОВ «Агропартнер-1» (Красилів), ТОВ «Сварог Дністер» (Нова Ушиця), ТОВ «Україна 2001» та ТОВ «Святець» (Теофіполь), ПП «Аграрна компанія 2004» (Городок), ТзОВ «Козацька долина 2006» (Дунаївці), ТОВ Компанія «Укрелітагро» (Ізяслав), СВК «Летава» (Чемерівці).
18 Листопада, 2021 р., 10:28
Повідомляємо Вам, що 18 листопада 2021 року о 10:00 у режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський фермерський форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приурочений Дню працівників сільського господарства.
17 Листопада, 2021 р., 16:49
16 листопада 2021 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, яке було скликане через питання про негайне відібрання малолітніх дітей у батьків у зв’язку із безпосередньою загрозою життю та здоров’ю дітей.