07 Жовтня, 2022 р., 10:13
   Внаслідок відкритої військової агресії росії проти України відбувається значне погіршення контролю за обліком та переміщенням тварин, зокрема через зменшення рівня ідентифікації, що створює загрозу для харчової безпеки в країні.
07 Жовтня, 2022 р., 09:03
   Відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної військової адміністрації від 05.07.2022 року 195/2022-р «Про перейменування управління з питань цивільного захисту населення» та від 05.07.2022 року №197/2022-р «Про структуру обласної державної адміністрації (Хмельницької обласної військової адміністрації)»  управління з питань цивільного захисту населення перейменовано в Департамент з питань оборонної роботи та цивільного захисту Хмельницької військової адміністрації.
07 Жовтня, 2022 р., 09:02
   На підставі пункту 5 частини 1 ст.8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 року №573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану» та враховуючи клопотання коменданта при Хмельницькій обласній військовій адміністрації від 29.09.2022 №27-36/2022
07 Жовтня, 2022 р., 09:00
   Меджибізька селищна рада та її виконавчий комітет запрошує кожного прийняти участь у місячнику з осіннього прибирання наших населених пунктів. Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці та прибудинковій території.
06 Жовтня, 2022 р., 09:27
   Цими змінами Уряд зупинив перерахування коштів на відбудову постраждалих територій напряму між громадами, адже зобов’язав громади погоджувати з Міністерством фінансів України всі свої рішення про надання фінансової допомоги іншим селам, селищам, містечкам і містам.