17 Вересня, 2022 р., 12:09
   Напередодні професійного свята – Дня працівників лісового господарства, працівників ДП «Летичівське лісове господарство» привітали заступник селищного голови Сергій ЛУК’ЯНЧУК та керуюча справами виконавчого комітету Меджибізької селищної ради Тетяна НІГРЕЙ. Перед початком заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих, і подякували воїнам, які нині захищають Україну.
15 Вересня, 2022 р., 11:18
   15.09.2022 до селищної ради завітали соціальні працівники фонду КАРІТАС УКРАЇНИ. Їхня мета надання багатоцільової грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб, що проживають у віддалених територіальних громадах Хмельницької області. На реєстрацію завітали люди, які проживають в громаді і прибули з окупованих територій або із зон ведення активних бойових дій після 24.02.2022 року. Це найбільш вразливі категорії людей: люди з інвалідністю, самотні люди похилого віку яким більше ніж 60 років, багатодітні сім’ї, самотні батьки чи опікуни, вагітні жінки та матері дітей до 2-х років, важкохворі які втратили джерела доходів і гостро потребують фінансової підтримки.
14 Вересня, 2022 р., 11:02
   На період лікарняного військовослужбовці продовжують отримувати грошове забезпечення. Під опікою Фонду соціального страхування України перебуває близько 11 мільйонів українців – це наймані працівники, підприємці, фермери і самозайняті особи. Усі вони в разі настання страхового випадку отримують від Фонду виплати, допомоги, медичні і соціальні послуги.