22 Липня, 2022 р., 11:05
Застраховані особи отримують від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за час лікування заробітку незалежно від причин настання тимчасової непрацездатності (виключення – непрацездатність, викликана сп’янінням, протиправною діяльністю тощо).
21 Липня, 2022 р., 15:23
   Борги населення перед «Хмельницькгаз Збутом» за спожитий до 1 травня 2022 року газ наразі складають 495 млн грн. А за «Правилами постачання природного газу» споживачі зобов’язані повністю розрахуватися з попереднім постачальником. Отож у липні паперові та електронні рахунки від компанії отримають лише ті краяни, які мали заборгованість за спожитий енергоресурс станом на 30 квітня 2022 року.
21 Липня, 2022 р., 15:17
ГУ ПФУ в Хмельницькій області is inviting you to a scheduled Zoom meeting. Topic: Вебінар для страхувальників - ГУ ПФУ в Хмельницькій області Time: Jul 26, 2022 10:00 Kyiv Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/4149041133... Meeting ID: 414 904 1133 Passcode: 21318350
20 Липня, 2022 р., 13:42
Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що згідно з абзацом першим п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків.
20 Липня, 2022 р., 08:17
   Війна спровокувала підвищення рівня стресу серед українців. А це призводить до ризикованої поведінки, у тому числі збільшення споживання тютюну. І в контексті цього доречно нагадати про ризики пасивного куріння та вдихання вторинних аерозолів. Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває понад 1 мільйон людей у світі та близько 13 000 українців, які не є курцями та помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом.
19 Липня, 2022 р., 16:40
  Сказ – особливо небезпечна  гостра вірусна хвороба тварин і людини. Захворювання не лікується. Згідно з оцінкою ВООЗ сказ входить у 5 найнебезпечніших  зооантропонозів. Сьогодні сказ реєструється у 113 країнах світу і через нього щорічно помирає 55тис.людей (в середньому  1людина кожних 10 хвилин) та більше 1млн. тварин . Від 30 до 60% жертвами укусів собак та котів є діти. Для цього щоб захистити себе та своїх близьких від цього захворювання кожен власник собак та котів обов’язково повинен надати своїх тварин на щеплення спеціалістам ветеринарної медицини. Проте практика показує наступне, власники тварин грубо ігнорують і не всі дають своїх тварин для щеплення. Тим самим грубо порушують статтю 37 Закону України « Про ветеринарну медицину».
19 Липня, 2022 р., 16:01
       Ви з тих, кого ці важкі часи надихнули створити щось своє? Пишаємося вашою сміливістю! А також нагадуємо подбати про захист своєї інтелектуальної власності. Авторське право  Реєстрація права на твір Дублікат свідоцтва про держреєстрацію авторського права Реєстрація договору про права автора на твір Контрольні марки на розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних Суміжні права
19 Липня, 2022 р., 13:48
   З метою підвищення рівня фахової підготовки особового складу, польового вишколу та злагодженості підрозділів ЗСУ, будуть проводитись комплексно-польові заняття у межах території ГОЛОСКІВ, ГОЛОВЧИНЦІ, ЗАПАДИНЦІ з 19.07.2022 – 22.07.2022.