18 Серпня, 2022 р., 12:55
Відповідно до ст. 17 Конституції України -  захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу. Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.
11 Серпня, 2022 р., 16:51
   Відповідно до розпорядження начальника п'ятого відділу Хмельницького РТЦК та СП, усім військовозобов'язаним віком від 18 до 45 років  потрібно у найкоротший термін з'явитися до п'ятого відділу Хмельницького РТЦК та СП смт.Летичів вул.Шірпала Леоніда 2а, для звірки облікових даних. Наголошуємо про особисту відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства.