08 Серпня, 2022 р., 17:58
   Звертаємося до усіх, чиї близькі, родичі та знайомі залишилися проживати в Донецькій області. У зв’язку з оголошеною Кабінетом Міністрів України повномасштабною евакуацією цивільного населення з Донецької області, просимо вас донести до них інформацію про важливість евакуації з небезпечних територій.
03 Серпня, 2022 р., 16:35
   З метою недопущення продовольчої кризи в Україні у зв’язку із ситуацією, яка склалася після повномасштабного вторгнення росії на територію України, на весні 2022 року було запущено загальнодержавний проєкт «Сади Перемоги».    Просимо жителів та підприємців нашої громади активізувати процес та реалізувати всеукраїнську ініціативу «Сади Перемоги», а саме зібрати овочі й фрукти та доставити до навчальних закладів освіти Вашого населеного пункту на перероблення або зберігання в робочі дні з 9:00 до 15:00.
03 Серпня, 2022 р., 15:07
   1 серпня за ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України відбувся круглий стіл на тему: «Зруйновані агропідприємства: фіксація збитків та перспективи їх відшкодування».
03 Серпня, 2022 р., 14:31
   Отримуй актуальні новини, дізнавайся одним з перших про державні та донорські допомоги, позитивні зрушення в суспільстві та державі. Підписуйся за цим посиланням  https://t.me/+2XoHK015zts0YjA6