02 Червня, 2022 р., 08:33
   Щороку у четвер шостого тижня після Великодня відзначають свято Вознесіння Господнього. Це день, коли дух Ісуса Христа після вознесіння на небеса з’єднався із Богом. За євангельськими переказами, Христос востаннє явився апостолам на сороковий день після Воскресіння і пообіцяв їм швидке послання на землю Святого Духа. Після цього, Спаситель благословив своїх учнів, піднявся в небо і зник за хмарами.
01 Червня, 2022 р., 15:09
   Це ще одне чудове і дружнє сімейне свято, яке припадає на самий початок літа і відзначається разом із Міжнародним днем захисту дітей.
01 Червня, 2022 р., 14:52
   31 травня свята останнього дзвонику відбулися в семи закладах загальної середньої освіти Меджибізької селищної ради, в яких здобувають знання 683 учнів.
01 Червня, 2022 р., 09:22
Дорогі діти ! Шановні батьки! Щиро вітаю Вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
31 Травня, 2022 р., 15:23
    Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.
31 Травня, 2022 р., 14:22
      Життя та здоров'я людини тісно пов'язані з навколишнім середовищем (біосферою), де одним із найважливіших компонентів є вода . Вживання води з наднормативним вмістом нітратів небезпечне для здоров'я людини. З ним безпосередньо пов'язане захворювання – водно-нітратна метгемоглобінемія у дітей до 3-х років, летальні випадки від якої реєструються все частіше