12 Квітня, 2021 р., 08:13
Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
24 Березня, 2021 р., 13:44
Для кожного музиканта вкрай важливо мати оцінку, мати слухача та вірити у свої сили. Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи і в долі виконавця. Ось чому наші учні активно беруть участь у різноманітних конкурсах та святкуваннях. Вихованці школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Атом добра і любові». Метою конкурсу було виявлення і підтримка талановитої молоді, утвердження та розвиток українського сценічного і образотворчого мистецтва, естетичний та духовний розвиток молодого покоління.