19 Січня, 2018 р., 16:25
З метою пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до свого здоров'я, профілактики шкідливих звичок, розповсюдження елементарних знань з гігієни, виявлення та підтримки  талановитої молоді 18 січня 2018 року на базі Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений фестиваль — конкурс серед учнів закладів середньої освіти  “Молодь обирає здоров'я”.
17 Січня, 2018 р., 15:53
17 січня 2018 року о 9:00 год. в приміщенні Меджибізької селищної ради відбувся перший виконком в новому році. На ньому були присутні усі члени виконкому. Розпочала його секретар селищної ради Бацевич В.Б. Було розглянуто такі питання:
15 Січня, 2018 р., 12:46
Інформує Деражнянське районне лабораторне відділення ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ України»
15 Січня, 2018 р., 10:21
Графік Прийому громадян Меджибізької об'єднаної територіальної громади селищним головою, секретарем, першим заступником селищного голови та посадовими особами Меджибізької селищної ради ОТГ у 2018 році в громадській приймальні ЦНАПу (с.Требухівці вулиця Довжанська 21а)   № з/п Посада ПІП День прийому Години прийому 1 Селищний голова Демків Михайло Анатолійович що вівторка 9:00 - 12:00 2 Секретар селищної ради Бацевич Валентина Борисівна що четверга 9:00 - 12:00 3 Заступник селищного голови Карбовська Юлія Броніславівна що п'ятниці 9:00 - 12:00 4 Начальник загального відділу Нігрей Тетяна Іванівна що понеділка 10:00 - 12:00 5 Начальник юридичного відділу Герасімова Марія Вікторівна що середи 9:00 - 12:00
26 Грудня, 2017 р., 15:35
У нашому суспільстві завжди була потреба в розвитку та у підтримці довіри громадян до органів влади. Завдяки децентралізації та об’єднанню громад постійно розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування.