28 Вересня, 2017 р., 15:37
        28 вересня 2017 року в актовій залі адміністративної будівлі с. Требухівці відзначили професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Слова вдячності за щоденну роботу з нагоди професійного свята висловили керуюча справами Меджибізької селищної ради Нігрей Т.І., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради Остапова Н.П., директор територіального центру соціального обслуговування Штаманетян Л.С. З вітальними словами виступили вдячні читачі Недял Б. наймолодший читач та Петрина О.В. найвідданіший поціновувач книг. У своїх виступах вони відзначили, що особливим багатством бібліотек завжди були і будуть її працівники – талановиті, досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, віддані своїй справі, та бажали всім бібліотекарям міцного здоров’я, щастя і творчого натхнення.. З нагоди професійного свята грамотами та цінними подарунками  відзначили кращих серед кращих у роботі.
27 Вересня, 2017 р., 15:33
           Усі засоби масової інформації  висвітлюють заяви перших осіб країни щодо проведення пенсійної реформи, зокрема, осучаснення пенсій. Однак, депутатський корпус даний законопроект на минулому тижні не розглянув. Оксано Миколаївно, тож скажіть, будь ласка, чи буде проведено перерахунок пенсій з 1 жовтня поточного року?
27 Вересня, 2017 р., 10:44
        27 вересня 2017 року о 9:00 год. в приміщенні Меджибізької селищної ради відбувся виконком на якому були присутні усі члени виконкому. Виконком розпочав селищний голова Демків М.А. На ньому було розглянуто 6 питань: 1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Меджибізької селищної ради на ІV квартал 2017 року. (Доповідає Нігрей Т.І.). 2. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (Доповідає Нігрей Т.І.). 3. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (Доповідає Нігрей Т.І.). 4. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (Доповідає Нігрей Т.І.). 5. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель. (Доповідає Нігрей Т.І.). 6. Про дозвіл на зрізку дерев. (Доповідає Демків М.А.). На усі питання було винесено відповідні рішення.
21 Вересня, 2017 р., 15:38
   21 вересня 2017 року о 10:00 год. в приміщенні Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася 32 сесія. На сесію були запрошені: Голова Летичівської районної ради Крутоуз М.Т. начальники відділів  виконавчого комітету селищної ради, перший заступник селищного голови Карбовська Ю.Б, начальник КП « Добробут» Стецьків С.М., директор  КУ  Терцентру  Штаманетян Л.С., головний лікар  КУ  Центру ПМСД Гладищук О.В. , начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Остапова Н.П. та депутати селищної ради. Розпочав сесію селищний голова Демків М.А.
31 Серпня, 2017 р., 09:53
           30 серпня 2017 року  у Меджибізькому будинку культури у форматі панельної дискусії відбулась серпнева конференція працівників освіти Меджибізької ОТГ з теми «Нова школа – конкурентна економіка – потужна держава».
30 Серпня, 2017 р., 15:01
30 серпня 2017 року о 9:00 год. в приміщенні Меджибізької селищної ради відбувся виконком.Розпочала виконком секретар селищної ради Бацевич В.Б. На ньому було розглянуто ряд важливих питань, а саме: 1. Про стан підготовки установ та організацій які підпорядковані Меджибізькій селищній раді до роботи в осінньо – зимовий період 2017 – 2018 року (Доповідач: Готфрід А.Е.); 2. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку, розташованого за адресою: с. Требухівці, вул. Довжанська,11 (Доповідач: Герасімова М.В.); 3. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку, розташованого за адресою: с. Головчинці, вул. Зарічна,31/1 (Доповідач: Герасімова М.В.); 4. Про погодження графіку роботи кафе «Саша» в смт. Меджибіж (Доповідач: Нігрей Т.І.); 5. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (Доповідач: Нігрей Т.І.); 6. Про присвоєння поштової адреси житлового будинку (Доповідач: Нігрей Т.І.); 7. Про дозвіл на зрізку дерев (Доповідач: Нігрей Т.І.). По всім розглянутим питанням були прийнятті відповідні рішення.
24 Серпня, 2017 р., 16:25
24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Соціалістичної Республіки урочисто проголосила Незалежність України. І сьогодні ми відзначаємо 26 річницю цієї знаменної події. За давнім українським звичаєм гостей у своїй оселі щирим словом зустрічав господар. Надано слово господарю нашої великої родини, селищному голові - Демкову Михайлу Анатолійовичу,який привітав усіх присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я та мирного неба над головою і нагородив почесними відзнаками жителів нашої громади. З вітальним словом виступили також: Лозовий В.М. – депутат обласної ради, голова фракції «За конкретні справи», Крутоуз М.Т. – голова Летичівської районної ради, Матлаєва І.Д. – голова Летичівської районної державної адміністрації, Штаманетян Л.С. – начальник Меджибізького територіального центру соціального обслуговування та Гулько А.А. – депутат Летичівської районної ради. Концертна програма була представлена відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму Меджибізької селищної ради, також у концерті взяли участь музичні колективи нашої громади. На завершення концерту було випущено в небо кульки.
24 Серпня, 2017 р., 16:11
24 серпня 2017 року о 10:00 год. в смт. Меджибіж по вул. Замковій відбулося відкриття пам’ятного знаку загиблим воїнам в зоні АТО: Дзингель Денис Андрійович народився 20 червня 1992 року в с. Русанівці; Крижак Віталій Миколайович народився 12 травня 1988 року, проживав у с. Требухівці; Пастухов Олександр Миколайович народився 5 квітня 1975 року, проживав у с. Ставниця. Указом Президента України від 16 січня 2016 року нагороджені орденом “За мужність” ІІІ ступеня - посмертно.