14 Лютого, 2018 р., 14:21
День Святого Валентина, І за вікном, одна картина. Всі з букетами ідуть, І любов усім несуть. Ми завжди вас усіх вітаєм, Своє серце відправляєм. Все ж бувають чудеса: Було серце, стало два. Вітаємо всіх жителів громади з днем Закоханих!
12 Лютого, 2018 р., 10:42
12 Лютого, 2018 р., 10:41
Незабаром у Меджибожі завершиться перший етап проекту соціальної дії «Туристичне знакування Меджибожа», над яким працюють автори історико-краєзнавчого проекту «Поділля Story» спільно із Меджибізькою селищною радою та Державним історико-культурним заповідником «Межибіж». Проект реалізується за фінансової підтримки Британської Ради в Україні, в рамках проекту «Активні громадяни», та за підтримки Буковинської агенції регіонального розвитку.
09 Лютого, 2018 р., 11:53
Інформує відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму
31 Січня, 2018 р., 13:29
30 січня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася 41 сесія селищної ради. На ній були присутні 17 депутатів, та були запрошені: перший заступник селищного голови Карбовська Ю.Б.,
29 Січня, 2018 р., 16:21
Крутянський бій мав значне історичне значення для української державності в 1918 р.: він на чотири дні призупинив рух російських окупантів у напрямку Києва, і цей виграний час дозволив нашим дипломатам підписати Берестейський мирний договір з Німеччиною, Австро-Угорщиною, Болгарією та Османською імперією, який, серед іншого, визнав УНР незалежною, рівноправною державою.
26 Січня, 2018 р., 12:06
    25 січня в Меджибізькій загально освітній школі І-ІІІ ступенів відбувся особистий чемпіонат закладів загальної середньої освіти об’єднаної територіальної громади з шахів серед учнів.
22 Січня, 2018 р., 15:07
День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно - Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року.