21 Січня, 2021 р., 16:15
Працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж 2020 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 98 млн гривень.
16 Січня, 2021 р., 07:40
16 січня в Україні вшановують пам’ять захисників Донецького аеропорту. Кіборги 242 дні героїчно захищали стратегічний об'єкт. За цей час 200 українських бійців загинули, ще півтисячі отримали поранення.
12 Січня, 2021 р., 13:08
06 Січня, 2021 р., 15:27
Щиро вітаємо усіх зі святом Різдва Христового!
24 Грудня, 2020 р., 20:39
Сьогодні у християн, що святкують Різдво за Григоріанським календарем – Святвечір або Надвечір’я Різдва Христового.
22 Грудня, 2020 р., 09:00
Зважаючи на велику увагу суспільства до питання здійснення страхових виплат і допомог, застрахованим особам, у тому числі медичним працівникам, з якими стався нещасний випадок у процесі виконання професійних обов’язків, повідомляємо, що Фондом соціального страхування України, крім завдань і функцій, визначених базовим Законом № 1105, реалізується додаткове державне завдання щодо соціального захисту медичних працівників, допомагаючи запобіганню виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до Закону № 1645 та постанови Кабінету Міністрів України № 498.
22 Грудня, 2020 р., 08:52
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем енергетика! Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, адже сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі господарства без електричної енергії.